עקבו אחרינו ב-

סדנא להעצמה נשית

סדנא להעצמה נשית עם רחלי 

ברוכות הבאות לעמוד הסדנאות להעצמה נשית של רחלי בוחבוט, ייעוץ זוגי והנחיית הורים. בסדנא להעצמה נשית, ניתן לצלול לעומק הנפש הנשית ולהתחזק מבפנים ומבחוץ, על מנת להגיע למימוש עצמי מלא ולחיים מאושרים ומספקים יותר. במסגרת סדנאות אלו, רחלי בוחבוט משלבת ידע עשיר וניסיון רב בתחום הייעוץ הזוגי וההורי עם כלים מעולם ה-NLP והאימון, כדי להביא לכן את השינוי המיוחל.

 תוכן הסדנה

הסדנה מתמקדת בהעצמה אישית ומקצועית של נשים בכל שלבי החיים. דרך מעגלי שיח, תרגולים פרקטיים ותרגילי מחשבה, המשתתפות לומדות לזהות ולשחרר מגבלות שהן עצמן נתנו לעצמן או שהסביבה כפתה עליהן. הסדנא מועברת בסביבה תומכת ומעודדת, שבה כל אישה יכולה להרגיש בטוחה לחלוק ולהתמודד עם נושאים אישיים.

תחומי עיסוק בסדנה

  1. זיהוי וניהול מכשולים אישיים – למידת שיטות לזיהוי מכשולים שמונעים ממך להגשים את עצמך, כמו חוסר ביטחון, פחד מכישלון או תלות רגשית באחרים.
  2. פיתוח חוזק נפשי – עבודה על חיזוק האמון העצמי והעצמת החוזק הפנימי דרך תרגילי נשימה, מדיטציה ושיטות נוספות של רוגע נפשי.
  3. שיפור מיומנויות תקשורת – למידה ויישום של כלים תקשורתיים שיעזרו לך להשיג מה שאת רוצה וצריכה בדרך שמכבדת אותך ואת הסובבים אותך.
  4. קביעת יעדים ותכנון השגתם – עזרה בהגדרת יעדים אישיים ומקצועיים ובניית תוכנית פעולה מסודרת להשגתם.
  5. התמודדות עם שינויים בחיים – כלים להתמודדות עם שינויים גדולים, כגון עבודה חדשה, גירושין, אובדן או הולדת ילד.

למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת לנשים בכל גיל ובכל שלב בחיים המעוניינות לקחת אחריות על חייהן, לפתח עצמאות רגשית, להשיג עצמאות כלכלית. היא פונה לנשים שרוצות לשפר את איכות חייהן, לגלות את הפוטנציאל האישי שלהן ולחיות בהתאם לערכים ולחלומות שלהן.

תוצאות הסדנה

בסיום הסדנה, המשתתפות יצאו עם הבנה עמוקה יותר של עצמן, עם כלים פרקטיים להמשך הדרך ועם תחושה מחודשת של כוח וביטחון עצמי. הסדנה מספקת תמיכה רגשית ומעשית שיכולה לשנות חיים.

כיצד להירשם?

להרשמה לסדנאות ולקבלת מידע נוסף, נא לפנות אלינו דרך האתר או להתקשר ישירות למספר הטלפון המופיע בדף זה. אנו מזמינים אתכן להיות חלק מקהילת נשים תומכת ומעודדת, שבה כל אחת מוצאת את הדרך להפגיש בין החלומות למציאות.

דילוג לתוכן