עקבו אחרינו ב-

סדנאות

ברוכים הבאים לעמוד הסדנאות של רחלי בוחבוט, מומחית בתחום הייעוץ הזוגי והנחיית הורים. בעזרת ניסיון רב של למעלה משלושה עשורים בחינוך וייעוץ, רחלי מציעה סדנאות ייחודיות המיועדות לזוגות והורים המעוניינים לשפר ולהעמיק את מערכות היחסים במשפחה.

 

מהו המטרה של הסדנאות?

 

הסדנאות שמנחה רחלי נועדו לאפשר למשתתפים לפתח מיומנויות חשובות בתקשורת, הבנה ותמיכה הדדית בין בני הזוג ובין ההורים לילדיהם. בכל סדנה, רחלי משלבת כלים מתחום ה-NLP והאימון האישי, תוך שימת דגש על יצירת שינוי איכותי ומשמעותי בחיי המשתתפים.

 

למי מיועדות הסדנאות?

 

הסדנאות מותאמות לזוגות בכל שלבי החיים, הורים לילדים בכל הגילאים, וכן למחנכים ולמנחים המעוניינים להעמיק את היכולת לסייע לאחרים. בין אם אתם הורים לילדים קטנים או למתבגרים, או זוג צעיר המעוניין לבסס יחסים חזקים לקראת העתיד, הסדנאות של רחלי יכולות לספק לכם את הכלים להצלחה.

 

מה כוללות הסדנאות?

 

  1. סדנאות לזוגות – עיקר הדגש בסדנאות אלה הוא על שיפור תקשורת והבנה הדדית. רחלי מעבירה כלים ותרגילים שמטרתם לפתח אמפתיה וללמד כיצד להתמודד עם קונפליקטים ולהפוך אותם לגשר לקרבה ולהבנה.
  1. סדנאות להורים – הסדנאות מתמקדות בהבנת גיל הרך וההתבגרות, ומציעות כלים להורות חיובית ומיטיבה. רחלי מספקת אסטרטגיות מעשיות לטיפול בהתנהגויות קשות וליצירת קשר עמוק ותומך עם הילדים.
  1. סדנאות למחנכים ומנחים – פיתוח כישורים להנחיית קבוצות, טיפול בקונפליקטים והעצמת תלמידים והורים. סדנאות אלו מותאמות למי שנמצא במעמד של כוח השפעה ומעוניינים לשפר את האפקטיביות שלהם בעבודה עם אחרים.

למה כדאי להשתתף בסדנאות?

 

השתתפות בסדנאות של רחלי מעניקה כלים ישימים לשיפור הזוגיות וההורות. המשתתפים לומדים לזהות ולהבין את הצרכים העמוקים של עצמם ושל בני הזוג או הילדים שלהם, מה שמוביל ליחסים בריאים יותר ולחיים משותפים מוצלחים ומאושרים.

 

כל סדנה מותאמת אישית לקבוצה ולצרכים הספציפיים שלה, תוך שימת דגש על אינטראקציה, חווית למידה עשירה ותמיכה מתמשכת לאחר הסדנה.

 

צרו קשר עוד היום כדי להירשם לסדנה הבאה ולקחת צעד חשוב לקראת חיי זוגיות והורות מאושרים ומספקים!

דילוג לתוכן